Все що потрібно знати про мотоблоки

Мотоблок можна віднести до одного з різновидів міні-трактора. Колісна тяга забезпечує роботу насадок і будь-яка людина здатна впоратися з такою технікою. Устаткування мотоблоку набагато функціональніше і потужніше мотокультиватора. Ним можна обробити свою земельну ділянку за досить невеликий час, причому функціональність такої техніки значно вас порадує, як і ціни на його запчастини які можно подивитись тут http://agrotech-trading.com.ua/zapchasti-motobloka.html.

Мотоблоком можна виконувати різні земельні роботи: орати, боронувати, підгортати та нарізати землю рядами. З його допомогою ви якісно і швидко обробите свою дачну або городню ділянку, підніміть глибинні шари ґрунту, перемішаєте та перелопатите ґрунт, тим самим наситивши його великою кількістю кисню. Адже перед посадкою будь-яких городніх культур слід подбати про те, щоб земля була добре оброблена.

Все що потрібно знати про мотоблоки

Краще вибирати легкі бензинові мотоблоки, не забуваючи про відповідні комплектуючі насадки. Зверніть увагу на кермову колонку, вона має бути зручною, ще краще, якщо її висота може регулюватися. Також потрібно подивитися чи є наконечники на ручках і захисна накладка над фрезами.

Багато чого залежить від двигуна мотоблока. Адже його потужності має вистачати, щоб прилад працював без перебоїв та повністю виконував поставлені перед ним завдання. Придбати двигуни, якісні та сертифіковані, завжди можна замість того, що прийшов у непридатність або замінити на більш потужний.

Достатньо буде взяти одноциліндровий двигун з невеликим об’ємом бака, приблизно 3,6 літрів. 4-тактний двигун працюватиме протягом години на сімсот п’ятдесяти мілілітрах бензину. За один цикл за допомогою потужності, що передається двигуном, мотоблок зможе обробити два гектари землі. Потрібно дивитися наскільки економно двигун витрачає паливо, адже зайві витрати на бензин та олію зовсім ні до чого.

Все що потрібно знати про мотоблоки

На багатьох двигунах встановлені механізми, що пригнічують надмірну вібрацію. За рахунок легкості та компактності використання їх не становить проблеми. На всіх агрегатах є датчики для контролю рівня олії, щоб захистити двигун від поломки, у разі коли олія закінчиться. Вони оснащені повітряними фільтрами від небажаного попадання пилу. Багато з’єднуються з мотоблоком за допомогою шпонкового валу. Це найуніверсальніший тип з’єднання, що підходить під практично будь-який мотоблок.

You Might Also Like

Leave a Reply