Красиві квіти, без яких ваш сад зовсім не той

Квіти обов’язково повинні бути в саду, без них все виглядає сумно і дуже вже “”по-хазяйськи””. Кожен куточок дачної ділянки повинен говорити: це прекрасне місце, де душа відпочиває. Згодні? Цікаві поради для садівників дивіться на сайті https://akiba.com.ua/.

Азіатські лілії

Сучасна селекція подарувала нам десятки і сотні розкішних сортів і гібридів, які, до того ж, досить невибагливі і витримують морози до -40°С. Як встояти перед їх королівським шармом? До того ж, східні лілії дарують неповторний аромат. Варто обзавестися декількома сортами, чи не правда?

Красиві квіти, без яких ваш сад зовсім не той

Ампельні петунії

Мода на ампельні рослини все-таки ще не так поширена, як хотілося б. Спробуйте хоча б раз прикрасити дачний будиночок ампельними петуніями, і це стане радісною звичкою. Рослини не вимагають багато уваги, але скільки краси і благородства додають фасаду! А щоб не переживати, що красуні засохнуть, поки вас немає, висаджуйте їх у горщик з гідрогелем.

Гейхери

Ще один вид квітів, гідних королівського саду. Особливо гарні сорти з пурпуровими, сріблястими і багряним відтінками листя. Вони розкішні навіть без квітів. А в період цвітіння набувають милу романтичність і ніжність завдяки невагомим суцвіттям. Ці рослини тіні, що значно розширює можливості прикрасити свою ділянку.

Красиві квіти, без яких ваш сад зовсім не той

Гортензії

До підбору сорту потрібно поставитися з усією відповідальністю, адже гортензії теплолюбні і вимагають укриття на зиму. Але завжди можна знайти кілька сортів, які добре зимують під укриттям у Середній смузі. Примхливі красуні в теплий сезон віддячать безперервним рясним цвітінням. Чого тільки варті ці великі кулі-суцвіття, від яких не відірвати очей!

Клематиси

Ці невибагливі ліани здатні перетворити фасад, альтанку або прикрасити будь-яке місце, де є опора. Її можна спорудити у вигляді арки або навіть навісу в зоні відпочинку. Клематиси дуже різноманітні за кольором, формою і розмірами квітки. Обов’язково оберете щось своє!

Красиві квіти, без яких ваш сад зовсім не той

Ранункулюс або азіатський лютик

Сучасні сорти та гібриди ранункулюса перевертають всі уявлення про це, здавалося б, простоватом квітці. Він гарний на клубах і в зрізку. Віддає перевагу сонячним ділянкам або півтіні, де цвіте довше. У червні-липні він буде радувати вас своїм розкішним цвітінням, а поливати його потрібно зрідка і помірно. Хіба не диво? Восени бульби ранункулюса викопують і зберігають до весняної посадки.

Хости

Пустує тінистий куточок? Посадіть там хости: вони будуть тільки вдячні за таке “”зневага””. На одному місці можна висадити кілька сортів з контрастними відтінками листя, чому клумба заграє фарбами.

You Might Also Like

Leave a Reply