Весілля на природі – плюси та мінуси

Весілля, організоване на природі, може стати дуже незвичайною подією, бо далеко не всі здатні наважитися організувати таке свято, адже традиційно молодята обирають ресторан чи кафе. А тим часом урочистість на відокремленому пляжі або на березі лісового озера може стати незабутньою подією не лише для пари молодят, але й для гостей. Насправді багато варіантів, якы можно подивитися тут amatey.com.ua, наприклад, можна зняти котедж в лісі або ангажувати квітуче поле – головне проявити фантазію.

Весілля на природі – плюси та мінуси

Перш ніж вибрати місце для весілля, необхідно продумати кілька моментів. Наш портал пропонує кілька рекомендаційних порад щодо питання, як організувати весілля на природі:

По-перше, віддаленість місця проведення весілля неспроможна перевищувати 30 – 40 км. Справа в тому, що в іншому випадку доставляти запрошених буде дуже важко. Також потрібно подумати про зручне паркування для транспорту, щоб наприкінці вечора всі могли зручно виїхати і не шукали тих, хто замкнув автомобілі.

По-друге, обов’язкова умова – безперебійна електрика. Знадобиться багато розеток, адже необхідно підключити світло, звукову апаратуру та багато іншого. Якщо є дизельний генератор, це чудово, але варто враховувати, що тривала його робота — дуже дороге задоволення. Тому найчастіше його беруть лише для підстрахування.

По-третє, дуже важливий момент – це водопровід та туалети. Зазвичай розраховують наступним чином: на кожних десять осіб один туалет. Також кожні 2 години його необхідно обслуговувати, тому потрібно найняти спеціального працівника.

Весілля на природі – плюси та мінуси

Весільне застілля на природі

Ресторан виїзного обслуговування або кейтерингова служба, які візьмуть на себе гуляння, не можуть бути без досвіду таких заходів. Це дуже важливо, тому що брак посуду, неправильний розрахунок продуктів і навіть некваліфіковані офіціанти можуть зіпсувати всю урочистість загалом. Також, не забувайте, що сама реєстрація шлюбу також має здійснюватися досвідченими фахівцями.

Безсумнівно варто відзначити такі важливі моменти, як:

 1. Проведення весілля на природі неможливе без наявності даху. Погода завжди непередбачувана, ви повинні враховувати і спекотне сонце та дощ, гості не повинні страждати від зміни кліматичних умов. Рекомендується орендувати легкі білі тенти, які виглядають святково і коштують недорого.
 2. Майданчик, на якому стоятимуть столи, і де пройдуть танці, повинен мати тверде покриття. Жінки, що пов’язують підборами в ґрунті, почуватимуться незручно. В іншому випадку гостей необхідно попередити про те, що потрібно взяти зручне взуття та одяг.
 3. Рекомендується надати вашим ведучим затишне місце для зберігання реквізиту та перевдягання. З цією метою можна встановити намет на повне зростання.
 4. Якщо поруч є озеро чи річка, можна організувати додаткові розваги, наприклад, замовити гідроцикли, катамарани чи човни. Дуже сподобається гостям запуск плавучих ліхтариків.
 5. Не варто забувати про спецефекти. Ну, а яке весілля без феєрверків і ліхтариків кохання, що світяться? Для цього має бути передбачений спеціальний майданчик, адже безпека насамперед.
 6. Обов’язково потрібно подбати про антимоскітні засоби, можна розставити спеціальні свічки, виглядає це навіть красиво.
 7. Весілля неможливе без квітів, їх подарують гості обов’язково, тому рекомендується заздалегідь подумати про ємності для них.

Весілля на природі – плюси та мінуси

Добре, якщо свято не затьмариться жодними подіями, тому якщо весілля на природі, то треба підстрахуватися та передбачити таке:

 • У разі поломки автобуса або іншого транспорту майте телефони інших трансферних служб або обговоріть такий момент з обраною компанією.
 • Якщо відключається електрика, провідні повинні бути готові запропонувати альтернативне проведення часу.
 • Якщо кейтирингова компанія не буде готова вчасно, передбачте легкі алкогольні напої та фрукти
 • Декілька парасольок не завадять, навіть якщо погода сонячна і ніщо не віщує дощу.

І все-таки, ідея весілля на природі може стати чудовим рішенням для урочистостей, головне все ретельно продумати та передбачити!

You Might Also Like

Leave a Reply